O nas

Dystrybutor mebli kuchennych niemieckiej marki Nolte

Zajmujemy się dystrybucją kuchni Nolte, oferując naszym Klientom kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, dostarczenia wybranych produktów, dostawy oraz profesjonalnego montażu. Cechuje nas poważne podejście do naszych Kontrahentów, a także rzetelność i terminowość, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zamówione meble otrzymają w wyznaczonym wcześniej terminie. Gwarantujemy najwyższą jakość montażu mebli. Na każdy zakupiony produkt udzielana jest 5-letnia gwarancja producenta, honorowana przez wszystkie punkty partnerskie marki Nolte na świecie oraz bezpośrednio w niemieckiej fabryce producenta.

Specjaliści w branży meblarskiej

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników zajmujących się dostawą oraz montażem zamówionych kuchni, co daje gwarancję, że dostarczane meble poddane zostaną prawidłowej instalacji oraz służyć będą Państwu przez długie lata. Nasz zespół charakteryzuje także wysoka kultura osobista oraz dbałość o czystość i porządek. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny, przykładając należytą wagę nawet do tych najmniejszych i najbardziej standardowych. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, co przekłada się na jakość wykonania i tryb naszej pracy.

)

Obszar działalności naszej firmy

Zasięgiem działania prowadzonej przez nas działalności gospodarczej obejmujemy obszar województwa śląskiego oraz województwa małopolskiego. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze i montażowe na terenie wszystkich miejscowości aglomeracji Śląskiej, w tym w szczególności Katowic oraz Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworza, Będzina, Olkusza, a także wielu innych. Realizujemy zamówienia w Krakowie oraz innych miastach Małopolski. W ramach indywidualnych uzgodnień możliwy jest też zamówienie i montaż mebli kuchennych dla Klientów z obszaru innych województw.

Indywidualne podejście do Klienta

Dojeżdżamy do Klienta, gdzie dokonujemy niezbędnych pomiarów oraz razem z nim wybieramy najlepsze dla niego rozwiązania. Odpowiadamy także na zapytania kierowane do nas drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Nasi konsultanci postarają się rozwiać Państwa wątpliwości oraz zaproponować indywidualną ofertę, spersonalizowaną ze względu na przedstawione oczekiwania. Klienci zainteresowani naszą ofertą otrzymać mogą kompleksową wycenę mebli kuchennych, uwzględniającą wszystkie koszty związane z produkcją mebli, dostawą oraz ich montażem. Szczegółowe dane sposoby oraz wykaz kanałów sprzedażowych dostępny jest w zakładce kontaktowej. Wszystkich klientów zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.