Wycena mebli kuchennych

Kompleksowa wycena mebli oraz wizualizacja

Działając na rynku produktów meblarskich już od dłuższego czasu nauczyliśmy się, że pełne zadowolenie zamawiających uzyskać można jedynie wtedy, kiedy obie strony transakcji pozostawać będą zaangażowane w każdy kolejny etap realizacji zamówienia. Dlatego też staramy się pomagać naszym Klientom już od pierwszego kontaktu, oferując profesjonalne usługi doradcze oraz pomoc w adaptacji pomieszczeń kuchennych. Zespół naszych specjalistów z chęcią odpowie na każde pojawiające się pytanie oraz rozwieje każdą pojawiającą się wątpliwość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Szczegółowe informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Procedura zamówienia kuchni Nolte

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia nasi pracownicy uzyskają od Państwa niezbędne informacje oraz umówią się na wizytę w Państwa domu, gdzie dokonają szczegółowych pomiarów pomieszczenia. Dopiero po tym możliwy jest wybór poszczególnych mebli kuchennych. Także na tym etapie staramy się czynnie wspomagać Klienta, oferując mu kompleksowe wsparcie sprzedażowe oraz usługi doradcze. Nasi projektanci, na życzenie Klienta, przygotują szczegółową wycenę wybranych produktów oraz przedstawią wizualizację graficzną 3d, która ukazywać będzie zbliżony wygląd zamawianych mebli. Jeżeli wszystko spełniać będzie Państwa oczekiwania, możliwa będzie finalizacja zamówienia przy ustalonym uprzednio terminie oczekiwania. Po wyprodukowaniu mebli, nasi pracownicy przeprowadzą ich fachowy montaż, który zapewni bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Oferowane przez nas meble objęte są pięcioletnim okresem gwarancji, który pozwoli wyeliminować wszystkie usterki, które mogłyby potencjalnie ujawnić się już po zamontowaniu kuchni.

Ile kosztują meble kuchenne Nolte?

Jedno z najczęściej kierowanych do nas przez Klientów pytań dotyczy orientacyjnej ceny mebli kuchennych niemieckiej marki Nolte. Odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest jednak taka prosta. Mieć trzeba na względzie, że – w zależności od rodzaju wybranych mebli, ich ilości, wybranych opcji stylistycznych i kolorystycznych, a także dobranych dodatków w postaci sprzętu gospodarstwa domowego – cena zamawianych mebli będzie ulegać zmianie. Dlatego też w każdym przypadku przede wszystkim niezbędne jest więc poznanie oczekiwań naszych Klientów, co pozwoli dopiero na przedstawienie oferty cenowej dla wybranego asortymentu meblowego.

Meble Nolte na terenie Śląska i Małopolski

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą mebli kuchennych Nolte, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegółową ofertę oraz zaproponują optymalne rozwiązania i produkty dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dostarczamy oraz montujemy kuchnie na terenie Katowic i Krakowa, a także innych miast województwa śląskiego i małopolskiego – Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworza, Będzina, Olkusza oraz innych miast na wskazanym obszarze. Po indywidualnym uzgodnieniu, możliwy jest także montaż mebli kuchennych poza obszarem naszej głównej działalności.