Dostawa i montaż

Kompleksowe usługi montażowe

Poza sprzedażą mebli kuchennych, świadczymy usługi związane z dostawą oraz montażem we wskazanym przez Klienta miejscu zamówionych kuchni marki Nolte Küchen. Wykwalifikowany zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, sprawnie i szybko wykona montaż zamówionych mebli, gwarantując przy tym wysoką jakość samej usługi oraz pełne zadowolenie z prawidłowo przeprowadzonego montażu. Podejmujemy się wykonania usług montażowych w każdym pomieszczeniu, uwzględniając istniejące uwarunkowania już na etapie zamawiania mebli kuchennych.

Fachowy montaż mebli kuchennych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, w pełni zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę w prawidłowym użytkowaniu mebli odgrywa ich fachowy montaż. Pozwala on uniknąć codziennych uciążliwości w postaci nieprawidłowo działających szuflach oraz mechanizmów otwierania drzwi, a także zapobiega szybszemu zużywaniu się poszczególnych mebli z uwagi na naprężenia i zniekształcenia wywołane wadliwym montażem. Dlatego też szczególną wagę przykładamy do tego, aby wszystkie montowane przez nas meble kuchenne w pełni odpowiadały specyfikacji producenta oraz zamontowane były w prawidłowy sposób.

Profesjonalne podejście do Klientów

Jako profesjonaliści dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Cechuje nas terminowość oraz rzetelność, staramy się dotrzymywać umówionych terminów, pozostając przez cały okres realizacji zamówienia do dyspozycji naszych Klientów. Usługa dostawy i montażu kuchni Nolte standardowo wliczana jest w kwotę płaconą przez Państwa przy zamówieniu mebli. Pozwala to naszym Klientom oszacować całkowite koszty związane z zakupem mebli jeszcze przed ich zamówieniem, bez ukrytych, dodatkowych kosztów.

Dowóz i montaż mebli na terenie Śląska i okolic

Swoją działalność koncentrujemy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Dowozimy zamówione meble do Państwa domów i mieszkań w obszarze Katowic oraz Krakowa, a także pozostałych miast aglomeracji śląskiej Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworza, Będzina, Olkusza – oraz wszelkich innych miejscowości w promieniu 50 kilometrów. W ramach indywidualnych uzgodnień możliwe jest też dowiezienie zamówionych mebli do miejscowości położonych poza podstawowym zasięgiem naszego działania. W tym celu prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz przedstawią warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju oferty długofalowej współpracy z podmiotami działającymi w sektorze budowlanym i meblarskim.